چاپ آنلاین اوج هنر اصفهان

اطلاعیه مهم

به اطلاع کلیه کاربران و همکاران گرامی می رساند

با توجه به راه اندازی سیستم جدید سفارشات از تاریخ 1397/05/27 و همچنین رونمایی از اپلیکیشن چاپخانه آنلاین اوج هنر ، لطفاً در سیستم جدید عضویت خود را ثبت نمایید .

عضویت و اطلاعات شما در پنل قدیم بمدت چند ماه محفوظ می باشد و شما می توانید با ورود به پنل قدیم سفارشات قبلی خود را مشاهده و پیگیری نمایید .

چنانچه در پنل قدیم خود اعتبار ریالی دارید تا تاریخ 1397/08/15 مهلت درخواست انتقال موجودی به پنل جدید را خواهید داشت .

برای ورود یا عضویت در سیستم جدید اینجا کلیک کنید .       دانلود اپلیکیشن از کافه بازار

اطلاعیه عدم پاسخگویی

با توجه به زمانبندی قطع روزانه برق ، در صورتی که در ساعات کاری اوج هنر تماس گرفتید و تلفنها هیچ پیغامی پخش ننمود به این معناست که به علت قطع برق سیستم  تلفنهای داخلی نیز قطع گردیده

در این صورت می توانید با شماره : 09135653383 تماس حاصل فرمایید

واحد طراحی گرافیک اوج هنر

طراحی گرافیک آنلاین

 

طراحی گرافیک

 

یکی از مهم ترین عناصر تبلیغات موفق طراحی گرافیکی جذاب و حرفه ای می باشد ، همچنین دستگهایی های پیشرفته چاپ به تنهایی قادر به ارائه چاپ  با کیفیت مطلوب نیستند ونیازمند طراح باکیفیت و اصولی می باشند 

 

واحد طراحی گرافیک اوج هنر با در دست داشتن امکاناتی مانند اسکنر حرفه ای ، سیستم های کامپیوتری قدرتمند ، آتلیه عکاسی صنعتی ، امکانات چاپ و ساخت نمونه اولیه و بهره مندی از نیروهای متخصص در بخش طراحی گرافیک در زمینه های مختلف مانند طراحی برند (آرم) ، طراحی پوستر ، کاتالوگ ، بروشور ، ست اداری ، طراحی تبلیغات محیطی و غیره .. آماده ارائه خدمت به کلیه مشتریان گرامی می باشد .

 


 

لینکهای مرتبط :

 

عضویت در سایت          سفارش آنلاین طراحی            لیست قیمتها