دسته بندی محصولات فرم عمومی چاپ افست

  چرا چاپ اوج هنر ؟

ارزانترین قیمت چاپ

قبل از افدام به سفارش قیمتهای ما را با سایر همکاران مقایسه کنید. ما پائین ترین تعرفه چاپ را به شما ارائه می کنیم.

مشاهده قیمتها»

بالاترین تنوع محصول

امکان سفارش بیش از 400 محصول چاپی بصورت آنلاین مانند کارت ویزیت ، تراکت ، بروشور ، فاکتور و...

مشاهده محصولات»

گارانتی واقعی چاپ

چنانچه سفارش شما در مراحل چاپ به علت وجود خطا در خدمات ما دچار مشکل شود ما آنرا گارانتی می کنیم

شرایط گارانتی»

تحویل رایگان سفارشات

کلیه سفارشات در محدوده شهر اصفهان و برای شهرستانها تا باربری بصورت رایگان ارسال خواهد شد

مناطق تحت پوشش»

  مراحل سفارش در اوج هنر

ثبت نام در سایت

برای سفارش آنلاین چاپ ابتدا باید در سایت عضو شوید عضویت در سایت بسیار آسان است و کمترین زمان را از شما خواهد گرفت ، یکی دیگر از مزایای عضویت بهره مندی از تخفیفات ماهانه خواهد بود .

مشاهده آموزش ثبت سفارش

ما ساده ترین راه را برای ثبت سفارش انتخاب کرده ایم و به همین منظور یک ویدئوی آموزشی برای شما آماده کرده ایم که با مشاهده این ویدئو مراحل سفارش را فرا خواهید گرفت . مشاهده آموزش

ثبت سفارش

پس از وزود به پنل کاربری با انتخاب محصول چاپی مورد نظر، می توانید فایل سفارش خود را بارگذاری و مراحل سفارش را تکمیل نمایید . کافیست به راهنماهای موجود در هر سفارش دقت کنید تا به آسانی سفارشات خود را ثبت نمایید

دریافت سفارش در سراسر ایران

به محض آماده شدن سفارش چاپی یک پیامک اطلاع رسانی دریافت خواهید نمود ، با هماهنگی با واحد ارسال سفارش شما برای شما ارسال خواهد شد . ارسال تا بابری رایگان است و تحویل در شهر اصفهان نیز بصورت رایگان انجام می گردد .

سامانه سفارش آنلاین اوج هنر

شما در حال بازدید از وب سایت پیشرفته ترین مرکز خدمات سفارش چاپ افست فرم های عمومی در مرکز و جنوب کشور هستید . اوج هنر به عنوان یک مرکز بدون واسطه ارائه خدمات تولید محصولات چاپی (کارت ویزیت ، تراکت ، پوستر، کانالوگ و ... ) بصورت عمومی و اختصاصی بصورت آنلاین لقب ارزانترین و پر تنوع ترین سامانه کشور را به خود اختصاص داده است .


هر ارزانی بی کیفیت نیست!

از آنجائیکه محصولات ما بسیار ارزانتر از سایر همکارانمان بود در ابتدا اینگونه تصور می شد که شاید علت آن کاهش کیفیت محصول است اما در واقع اینطور نبود ، ما به شیوه فرم بندی محصولاتمان را ارائه می کنیم و در این روش با چاپ گروهی محصولاتی همانند تراکت و کارت ویزیت قیمت ها سر شکن می شود و باعث کاهش هزینه های مشتری می گردد .


چاپخانه در اصفهان چاپخانه در شیراز چاپخانه در تهران چاپخانه در اهواز چاپخانه در خراسان چاپخانه در یزد چاپخانه در کرمان چاپخانه در سیرجان چاپخانه در بندر عباس چاپخانه در بوشهر چاپخانه در قم چاپخانه در لرستان چاپخانه در آبادان چاپخانه در زاهدان چاپخانه در برازجان


سوالات متداول

خیر ، با توجه به آنلاین بودن فرایند سفارش ، محدودیت مکانی برای سفارش وجود ندارد و اوج هنر در هرجای ایران سفارشات شما را با استفاده از سرویس های کم هزینه به دست شما خواهد رساند.

بله ، برای سفارش حضوری می توانید به آدرس مندرج در صفحه تماس با ما (در ساعات کاری مجموعه) مراجعه نمایید.

خیر ، اوج هنر به عنوان یک مرکز ارائه خدمات بدون واسطه چاپ با توجه به حجم بالای سفارشات و همچنین چاپ گروهی محصولات به روش فرم عمومی ، تعرفه مناسبی ارائه می نمایید و البته تفاوت کیفیتی بین محصولات عمومی و اختصاصی وجود دارد و در این باره می توانید از کارشناسان سفارشات درخواست مشورت نمایید.