چاپ آنلاین اوج هنر اصفهان

اطلاعیه مهم

به اطلاع کلیه کاربران و همکاران گرامی می رساند

با توجه به راه اندازی سیستم جدید سفارشات از تاریخ 1397/05/27 و همچنین رونمایی از اپلیکیشن چاپخانه آنلاین اوج هنر ، لطفاً در سیستم جدید عضویت خود را ثبت نمایید .

عضویت و اطلاعات شما در پنل قدیم بمدت چند ماه محفوظ می باشد و شما می توانید با ورود به پنل قدیم سفارشات قبلی خود را مشاهده و پیگیری نمایید .

چنانچه در پنل قدیم خود اعتبار ریالی دارید تا تاریخ 1397/08/15 مهلت درخواست انتقال موجودی به پنل جدید را خواهید داشت .

برای ورود یا عضویت در سیستم جدید اینجا کلیک کنید .       دانلود اپلیکیشن از کافه بازار

اطلاعیه عدم پاسخگویی

با توجه به زمانبندی قطع روزانه برق ، در صورتی که در ساعات کاری اوج هنر تماس گرفتید و تلفنها هیچ پیغامی پخش ننمود به این معناست که به علت قطع برق سیستم  تلفنهای داخلی نیز قطع گردیده

در این صورت می توانید با شماره : 09135653383 تماس حاصل فرمایید

چاپ آنلاین کارت ویزیت

چاپ آنلاین انواع کارت ویزیت در کمترین زمان ممکن

 

چاپ کارت ویزیت

یکی از خدمات منحصر به فرد و تخصصی  چاپ اوج هنر ، چاپ آنلاین انواع کارت ویزیت در جنسهای مختلف مانند سلفون براق ، سلفون مات ، طرح چرم ، کتان آلمانی ، کارت ویزیت شفاف و نیمه شفاف ، بدون روکش ، لمینت براق ، لمینت مات ، لمینت مات موضعی برجسته بصورت یکرو و دورو و کارت ویزیت برچسبی ، لیبل سی دی و ...می باشد . 

اوج هنر اصفهان با در دست داشتن امکانات تخصصی مانند لیتوگرافی اختصاصی ، دستگاه چاپ افست 4 رنگ همزمان اسپید مستر ، دستگاه سلفون کش حرارتی تمام اتوماتیک ، برش لیزری پلار EMC monitoring و ... سعی نموده نهایت کیفیت ممکن را به همکاران و مشتریان ارائه نماید .

کیفیت بالا ، گارانتی سفارشات چاپی ، تحویل سریع سفارشات ، سریع و آسان بودن مراحل سفارش ، اطلاع لحظه ای از وضعیت سفارش از زمان سفارش تا زمان تحویل از طریق پیامک  از جمله ویژگی هایی است که با عضویت در پورتال آنلاین اوج هنر به آن دست خواهید یافت .

شما می توانید در این سایت به آسانی کلیه سفارشات کارت ویزیت خود را بصورت آنلاین ارسال نموده و در اسرع وقت در هر کجای ایران که باشید آنرا دریافت نمایید

 

 

 

لینکهای مرتبط :

 

عضویت در سایت          سفارش آنلاین چاپ            لیست قیمتها محمدمهدی

به زودی ارسال شود

یک دیدگاه بنویسید
1 + 1